Каталог
Всі категорії

Правила та умови користування

1. Загальні положення

1.1 Цей документ (далі - «Оферта») є офіційною публічною пропозицією сервісу «Shatski.com» укласти договір на зазначених нижче умовах (ч. 1 ст. 642 Цивільного кодексу України).

1.2 Договір укладається між вами (користувачем сервісу shatski.com або shatski.com.ua або замовником послуг, пропонованих на сайті) і нами - адміністрацією сервісу «Shatski.com», в особі фізичної особи Денисовець Роман Васильнович (Реєстраційний номер ІПН 3561413536).

1.3 Прийняти пропозицію до укладення договору може будь-яка дієздатна особа, зацікавлена ​​в послугах сервісу «Shatski.com» та досягла 18-річного віку. У разі прийняття пропозиції від імені організації, представник організації повинен мати достатній обсяг повноважень.

2. Предмет договору

2.1 Предметом договору є розміщення інформаційних послуг на ресурсах в мережі Інтернет за адресами shatski.com та shatski.com.ua (далі — Сервіс), а також надання додаткових послуг.

3. Укладення угоди

3.1 Порядок формування та укладення угоди (договору) залежить від обраного вами продукту (пакету послуг) та методу оплати, а також від того, оформлюєте замовлення на послуги вперше або ж ви вже маєте обліковий запис користувача на Сервісі.

4. Умови оплат

4.1 У разі оплати послуг на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг. Валюта платежу - українська гривня (UAH).

4.2 Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії з приводу порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання грошових коштів з вашої платіжної карти або чергового платежу, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання до моменту їх належної оплати.

5. Спосіб оплати

5.1 У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат, внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад: недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки / рахунку суму фактично понесених нами витрат.

5.2 Ми зберігаємо за собою право в будь-який момент та на свій розсуд змінити спосіб оплати товару/послуги, що купується і / або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати

6. Повернення коштів

6.1 Кошти за оплачені послуги повертаються у повному обсязі, якщо заявка на повернення отримана протягом перших 10 днів  від дати розміщення інформації на сайті.

6.2 Для оформлення повернення напишіть на пошту [email protected] В листі повідомте своє ПІБ, номер мобільного, інформацію про зроблений платіж і причину відмови від послуги.

6.3 Якщо ви не надасте необхідну інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні та не розглядати ваше звернення.

6.4 Якщо ви оформили запит на повернення коштів в зазначений термін, ми повернемо вам кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту.

6.5 Якщо ви не користувалися послугами не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів або встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вам вартість таких послуг.

7. Термін дії договору

7.1 Договір про користування Сервісом вважається укладеним на невизначений термін і діє, поки не буде розірваний вами або нами.

7.2 Договір про надання послуг, укладений у зв'язку з користуванням безкоштовними послугами, придбанням пакета послуг, діє до повного виконання зобов'язань сторонами.

8. Зміни в умовах договору

8.1 Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати умови цієї оферти, розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення і нову редакцію. У такому разі необхідно періодично переглядати Сервіс.

8.2 Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації. Продовжуючи, використовувати Сервіс, ви підтверджує згоду з новими Умовами надання послуг у редакції, чинній на момент використання Сервісу

9. Інформація про постачальника послуг

Денисовець Р.В. ІПН 3561413536 44021, с. Світязь, вул. Радянська, 39 Тел. Україна: +38 097 750 0590 Електронна пошта: [email protected]

 

Меню
Зареєструйтесь на нашому сайті

і отримайте 50₴ на свій бонусний рахунок!

Зареєструватись

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту, Ви погоджуєтеся з цим. Більш детальна інформація доступна в Політики використання cookie

Зрозуміло
Аукцион завершен
хвилин
секунд
Вибрано
Додати
Аукцион завершен
Приховати параметри
Всі параметри
Ви дійсно хочете видалити сторінку?