Каталог
Всі категорії

Правила та умови користування

1. Загальні положення

1.1 Цей документ (далі - «Оферта») є офіційною публічною пропозицією сервісу «Shatski.com» укласти договір на зазначених нижче умовах (ч. 1 ст. 642 Цивільного кодексу України).

1.2 Договір укладається між вами (користувачем сервісу shatski.com або shatski.com.ua або замовником послуг, пропонованих на сайті) і нами - адміністрацією сервісу «Shatski.com», в особі фізичної особи Денисовець Роман Васильнович (Реєстраційний номер ІПН 3561413536).

1.3 Прийняти пропозицію до укладення договору може будь-яка дієздатна особа, зацікавлена ​​в послугах сервісу «Shatski.com» та досягла 18-річного віку. У разі прийняття пропозиції від імені організації, представник організації повинен мати достатній обсяг повноважень.

2. Предмет договору

2.1 Предметом договору є розміщення інформаційних послуг на ресурсах в мережі Інтернет за адресами shatski.com та shatski.com.ua (далі — Сервіс), а також надання додаткових послуг.

3. Укладення угоди

3.1 Порядок формування та укладення угоди (договору) залежить від обраного вами продукту (пакету послуг) та методу оплати, а також від того, оформлюєте замовлення на послуги вперше або ж ви вже маєте обліковий запис користувача на Сервісі.

4. Умови оплат

4.1 У разі оплати послуг на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг. Валюта платежу - українська гривня (UAH).

4.2 Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії з приводу порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання грошових коштів з вашої платіжної карти або чергового платежу, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання до моменту їх належної оплати.

5. Спосіб оплати

5.1 У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат, внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад: недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки / рахунку суму фактично понесених нами витрат.

5.2 Ми зберігаємо за собою право в будь-який момент та на свій розсуд змінити спосіб оплати товару/послуги, що купується і / або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати

6. Повернення коштів

6.1 Кошти за оплачені послуги повертаються у повному обсязі, якщо заявка на повернення отримана протягом перших 10 днів  від дати розміщення інформації на сайті.

6.2 Для оформлення повернення напишіть на пошту [email protected]. В листі повідомте своє ПІБ, номер мобільного, інформацію про зроблений платіж і причину відмови від послуги.

6.3 Якщо ви не надасте необхідну інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні та не розглядати ваше звернення.

6.4 Якщо ви оформили запит на повернення коштів в зазначений термін, ми повернемо вам кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту.

6.5 Якщо ви не користувалися послугами не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів або встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вам вартість таких послуг.

7. Термін дії договору

7.1 Договір про користування Сервісом вважається укладеним на невизначений термін і діє, поки не буде розірваний вами або нами.

7.2 Договір про надання послуг, укладений у зв'язку з користуванням безкоштовними послугами, придбанням пакета послуг, діє до повного виконання зобов'язань сторонами.

8. Зміни в умовах договору

8.1 Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати умови цієї оферти, розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення і нову редакцію. У такому разі необхідно періодично переглядати Сервіс.

8.2 Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації. Продовжуючи, використовувати Сервіс, ви підтверджує згоду з новими Умовами надання послуг у редакції, чинній на момент використання Сервісу

9. Реферальна угода

9.1 «Реферальна програма» – це сукупність програмних та маркетингових компонентів, за допомогою якої фіксується виконання зобов'язань Реферального партнера за Угодою та подальша виплата винагород Реферальному партнеру.

9.2 «Реферальне посилання» – посилання з унікальним ідентифікатором, яке видається Реферальному партнеру, що веде на сайт Компанії, і за яким відстежується приєднання (підключення) Реферала до Реферального партнера.

9.3 Реферальний партнер не є власником Сервісу, а виконує лише посередницьку функцію агента між Компанією та Рефералами.

9.4 Реферальний партнер може здійснювати діяльність та представляти себе у відносинах з третіми особами лише як Реферальний партнер Компанії.

9.5 «Сервіс» – програмний продукт «Shatski.com», доступний для використання як сервіс віддаленого самообслуговування через мережу Інтернет.

9.6 «Оплата Сервісу» – щоденне автоматичне списання з рахунку Реферала певної суми за користування функціональними можливостями Сервісу. Послуги з технічного забезпечення Сервісу не відносяться до таких оплат та не призводять до нарахування винагороди Реферальному партнеру.

10. Інформація про постачальника послуг

 

Денисовець Р.В. ІПН 3561413536 44021, с. Світязь, вул. Радянська, 39 Тел. Україна: +38 097 750 0590 Електронна пошта: [email protected]

 

Меню
Зареєструйтесь на нашому сайті

і отримайте 10 ₴ на свій бонусний рахунок!

Зареєструватись

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту, Ви погоджуєтеся з цим. Більш детальна інформація доступна в Політики використання cookie

Зрозуміло
Аукцион завершен
хвилин
секунд
Вибрано
Додати
Аукцион завершен
Приховати параметри
Всі параметри
Ви дійсно хочете видалити сторінку?
Закрити
Попередній
Наступний
Сьогодні
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень
Липень
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень
неділя
понеділок
вівторок
середовище
четвер
п'ятниця
субота