Каталог
Всі категорії

Політика конфіденційності

1. Загальні положення

1.1 Shatski.com (далі — Сервіс) збирає й обробляє Персональну інформацію користувачів. Щоб зробити цей процес відкритим і зрозумілим, ми склали Політику конфіденційності та постаралися зробити це зрозумілою мовою.

1.2 Використовуючи Сервіс, ви автоматично приймаєте Угоду та Політику конфіденційності, а також підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами безпеки.

1.3 Якщо ви тією чи іншою мірою не згодні з будь-яким положенням Угоди, Політики конфіденційності або Правил безпеки, ви зобов'язані припинити використання Сервісу і утриматися від нього в майбутньому, принаймні до тих пір, поки не зможете в повному обсязі прийняти всі положення перерахованих вище документів

2. Персональна інформація

2.1 Сервіс збирає такі типи Персональної інформації:
a) будь-які дані, які Користувач самостійно надає в процесі реєстрації та використання Сервісу;
б) будь-які дані, які розміщуються Користувачем на його сторінках у соціальних мережах, підключених до Сервісу;
в) будь-які дані, які Користувач самостійно завантажує на сервери Сервісу, включаючи фото- і відеоматеріали, посилання і тексти.

2.2 Для підключення аккаунта Facebook Сервіс запитує пароль від аккаунта. Пароль необхідний для установки з'єднання із серверами Facebook. При цьому Сервіс ні в якому вигляді, ні для яких цілей і ні за яких обставин не зберігає цей пароль і не передає його третім особам.

2.3 У момент з'єднання із Facebook пароль передається в Shatski.com у зашифрованому вигляді.

3. Використання Персональної інформації

3.1 Користувач дає згоду на збір та обробку своєї Персональної інформації. Щоб надавати Послуги, Сервіс змушений не тільки збирати, а й обробляти Персональну інформацію.

Навіщо ми це робимо?

a) час від часу нам необхідно зв'язатися з Користувачем, щоб повідомити йому нову інформацію, відправити звіт про виконання завдання або оповістити про нові правила використання Сервісу;
б) ми ідентифікуємо Користувача в нашій системі: нам необхідно знати, з ким ми укладаємо Угоду;
в) багато послуг, які надає Сервіс, мають персоналізований характер, і ми не зможемо їх надавати, якщо не будемо обробляти Персональну інформацію;
г) для коректного функціонування Сервісу також необхідна постійна робота з персональними даними в рамках цієї Політики конфіденційності.

4. Заборона на обробку Персональної інформації

4.1 Користувач у будь-який момент може ввести заборону на обробку своєї Персональної інформації. Технічно така заборона відображається у видаленні аккаунтів соціальних мереж із Сервісу. Видалення аккаунтів спричинить автоматичне видалення усієї зібраної Персональної інформації. Видалення Персональної інформації — незворотний процес. Для видалення Персональної інформації потрібно зробити запит через технічну підтримку Сервісу.

4.2 Розірвання Угоди відбувається автоматично — у момент, коли Користувач видаляє останній аккаунт із Сервісу.

4.3 Оскільки у цей момент відбувається розірвання Угоди, Користувач більше не має права використовувати Сервіс. Однак Угода автоматично укладається повторно, як тільки Користувач:

a) додасть до наявного профілю новий аккаунт соціальної мережі;
б) пройде процедуру реєстрації нового профілю.

4.4 Як тільки Користувач зробить одну з дій, описаних вище, він знову прийме всі положення цієї Політики конфіденційності, укладе із Сервісом Угоду, а також підтвердить, що він ознайомився з Правилами безпеки.

5. Зміни до умов Політики

5.1 На Сервісі можуть змінитись умови Політики. У такому разі необхідно періодично переглядати Сервіс. Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації. Продовжуючи, використовувати Сервіс, ви підтверджує згоду з новими умовами Політики у редакції, чинній на момент використання Сервісу.

6. Контактна інформація

6.1 Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо нашої Політики, ви можете звернутись до нас за наступною електронною адресою: [email protected]

 
Меню
Зареєструйтесь на нашому сайті

і отримайте 50₴ на свій бонусний рахунок!

Зареєструватись

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту, Ви погоджуєтеся з цим. Більш детальна інформація доступна в Політики використання cookie

Зрозуміло
Аукцион завершен
хвилин
секунд
Вибрано
Додати
Аукцион завершен
Приховати параметри
Всі параметри
Ви дійсно хочете видалити сторінку?