Каталог
Всі категорії

Львівський патрульний зняв відеоблог про Шацькі озера

22 июля 2021 322

Львівський патрульний у вільний від служби час популяризує Україну на YouTube каналі Blog 360.

Про це інформує Молодий буковинець з посиланням на у прес-службу патрульної поліції Львова.

«Ідея проекту виникла під час патрулювання. Я з друзями хотів поїхати кудись відпочити. Обрати місце вирішив за порадами в інтернеті. Шукав, якісь відеоблоги з порадами – не знайшов», – ділиться спогадами старший інспектор патрульної поліції Львова, автор ідеї Blog 360 Мар’ян Шпитак.

 

Відтоді інспектор вирішив прокласти з друзями власний маршрут. Долучилися друзі з телебачення і допомогли у створенні відео блогу Blog 360. Зараз у команді 8 учасників. Подорожують вже два роки.

 

Перша мандрівка була після нічної зміни Мар’яна у місто Івано-Франківськ. Відтак, відвідали понад 10 міст (Івано- Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Яремче, Ворохта, Криворівня, Чернівці, Мукачево, Ужгород, Шацькі озера, Славське, Волосянку, Замки Львівщини, Трускавець іт.д) і з кожної подорожі випустили 20-ти хвилинні відео-історії. В них молоді люди розповідають як доїхати, на що подивитися, де краще поїсти та зупинитися на ніч.

Тепер команду запрошують у свої міста міські ради, адже хочуть аби і про їхні чудові краї дізнався весь світ.

 

«Наша мета – розвиток внутрішнього туризму та популяризація туристичної України на світовій арені. Тому ми почали перекладати наші випуски на 5 мов. Нас дивляться у 80 країнах світу. Досить часто до нас телефонує з США українська діаспора та дякує, що ми нагадуємо їм про батьківщину», – ділиться Мар’ян Шпитак.

Патрульний обіцяє, що і надалі відкриватиме прекрасні незвідані куточки України як для себе так і для інших.

Коментарі

Меню
Зареєструйтесь на нашому сайті

і отримайте 30 ₴ на свій бонусний рахунок!

Зареєструватись

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту, Ви погоджуєтеся з цим. Більш детальна інформація доступна в Політики використання cookie

Зрозуміло
Аукцион завершен
хвилин
секунд
Вибрано
Додати
Аукцион завершен
Приховати параметри
Всі параметри
Ви дійсно хочете видалити сторінку?