Виберіть населений пункт
Виберіть населений пункт
Додати пропозицію
Меню
Новини Служба підтримки
Категорії
Проживання Активний відпочинок Місця Цікаве Послуги

Розповіли про легенди озера Кримне, що у Шацькому районі

23 липня 2021 21

Озеро Кримне поки не надто відоме та популярне серед туристів. Унікальне воно тим, що це одне з Шацьких озер, де є острів. 

Про унікальність та легенди Кримного йшлося в програмі “Заходеньки” 12каналу, – інформує Кордон.

“За стародавніми легендами, зазвичай острів виникає там, де колись стояла церква. І на нашому озері, на нашому острові за старовинними легендами також була розташована церква”, – розповів Сергій Сидорук, житель Мельників та депутат Шацької райради.

Про озеро Кримне й острів посеред нього є ще одна легенда, вона пов’язана з урочищем Хороми. Кажуть, колись тут були князівські угіддя.

“З того урочища Хороми колись була прокладена під водою дорога із дерева, і князі добиралися кіньми по цій кладці до церкви. А церква була розташована на тому озері”, – зазначив Сергій Сидорук.

Розповідали, що в часи війни тут знаходили дерев’яні бруси,  якесь каміння. І на самому острові досі можна побачити рештки цегли.

Це заповідна територія Шацького нацпарку, але для подорожей та екскурсій озеро Кримне є відкритим і доступним.

 

 

 

 

 

Коментарі

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту, Ви погоджуєтеся з цим. Більш детальна інформація доступна в Політики використання cookie

Зрозуміло
Аукцион завершен
минут
секунд
Вибрано
Додати
Аукцион завершен
Приховати параметри
Всі параметри
Ви дійсно хочете видалити сторінку?