Каталог
Всі категорії

Озеро Пісочне - ідеальне для відпочинку сімей з дітьми

23 липня 2021 415

Пісочне озеро — озеро карстового походження у Шацькому районі Волинської області, на північному сході від с. Мельники.

Довжина — 2 км, ширина — 1,9 км, площа 1,38 км², пересічна глибина бл. 7 м, максимальна — понад 16 м. Улоговина округлої форми. Береги піщані, низькі. Живиться поверхневими і підземними водами. Вода чиста, прозора.

 Загалом, серед решти озер Шацького заповідника, це озеро має безліч переваг, - пише Україна туристична.

Воно тепліше, до нього кращий під’їзд, на ньому багато облаштованих пляжів з прокатом водного спорядження, має чисту лікувальну воду, практично вся берегова смуга – це піщані пляжі, на ньому практично не буває високих хвиль, що є безпечним для купання дітей…

Однак, саме ці переваги, спричинили перенасиченість відпочивальників, що, відповідно, позначилося і на цінах та сервісі. Так у розпал сезону, тут зайняті усі пансіонати (найбільший – «Лісова пісня»), та котеджи зеленого туризму. А також переповнені пляжі.

Неодмінним плюсом озера, є його розміщення серед волинських лісів, а отже і повітря там пахне сосновою хвоєю. А волинські ліси багаті на гриби та лісові ягоди.

Вирушаючи на відпочинок до Пісочного, ви досить легко, навіть не маючи власного транспорту, можете побачити і решту озер заповідника, оскільки тут можна зняти велосипед. В середньому ціна за прокат велосипедів становить близько 10 грн за годину.

Говорячи про гроші, варто зазначити, що ціни на оренду кімнати тут коливаються від 200-400 грн/день за двомісний номер, в залежності від комфортабельності та пори року. За сприятливих обставин, кімнату можна зняти й за 50 грн.

Досить популярним на цьому озері є прокат човнів (30 грн/година) та катамаранів (25 грн/година).

Поруч із пляжами є магазини та базар, на якому можна придбати, окрім решти, сушену рубу – сомики, лящі, окуні… та найсмачнішу рибу Волині – вугра.

Загалом відпочинок на Пісочному – можна вважати ідеальним для  родин з дітьми.

 

Коментарі

Меню
Зареєструйтесь на нашому сайті

і отримайте 30 ₴ на свій бонусний рахунок!

Зареєструватись

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту, Ви погоджуєтеся з цим. Більш детальна інформація доступна в Політики використання cookie

Зрозуміло
Аукцион завершен
хвилин
секунд
Вибрано
Додати
Аукцион завершен
Приховати параметри
Всі параметри
Ви дійсно хочете видалити сторінку?