Каталог
Всі категорії

На відео показали мальовничі береги озера Пісочне

23 липня 2021 400

                                                                                     Озеро Пісочне 

Озеро Пісочне, що поблизу села Мельники Шацького району, щороку приваблює тисячі туристів. Красу мальовничої водойми, а також ліси навколо зняв з висоти лучанин Тарас Петерчук.

Озеро льодовикового походження вражає своєю красою та прозорістю. Воно оточене густими лісами, серед яких переважають багаторічні сосни, тут також іноді зустрічаються стрункі берези, – повідомляють Волинські новини.

Назва озера виникла завдяки піскам, які сформували тут красивий берег і чисте піщане дно. Практично на самому березі знаходиться село Мельники. Неподалік, в лісах і болотах ховається ще низка великих озер: система з двох водойм складної форми Луки-Перемут та озеро Кримне.

Озеро Пісочне є одним з найкрасивіших озер цього краю, другим за популярністю серед Шацьких озер (після Світязя), входить до охоронної території Шацького національного природного парку і належить до пам'яток природи України.

Коментарі

Меню
Зареєструйтесь на нашому сайті

і отримайте 10 ₴ на свій бонусний рахунок!

Зареєструватись

Цей Сайт використовує файли cookies для більш зручної роботи користувачів з ним. Продовжуючи будь-яке подальше використання Сайту, Ви погоджуєтеся з цим. Більш детальна інформація доступна в Політики використання cookie

Зрозуміло
Аукцион завершен
хвилин
секунд
Вибрано
Додати
Аукцион завершен
Приховати параметри
Всі параметри
Ви дійсно хочете видалити сторінку?
Закрити
Попередній
Наступний
Сьогодні
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень
Липень
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень
неділя
понеділок
вівторок
середовище
четвер
п'ятниця
субота